Author: m***i
Date:
Review: Such a nice wig! Got lots of compliments at the bar
Màu sắc: Hồng
Price: 241.600₫
Original Price: 257.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 315 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2304017767397193 |
Author: m***i
Date:
Review: Such a nice wig! Got lots of compliments at the bar
Màu sắc: Hồng
Author: j***e
Date:
Review: GORGEOUS!! The camera doesn't even capture how beautiful this wig is! It's the perfect bubblegum pink and I'm so excited to wear it when I do my kirby cosplay 😍
Màu sắc: Hồng
Author: j***l
Date:
Review: so cute!! i did princess bubblegum for halloween 💓
Màu sắc: Hồng
Author: o***n
Date:
Review: Value for money: The wig was the best synthetic wig I have ever seen or used Easy to wear: Had no problem keeping it on for 10 hours loved Comfortable to wear: Super comfy I got a little warm
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm